Green- Apartments Las Setas

  • 116 m²
  • 3 sovrum
  • 2 badrum

Green- Apartments Las Setas Sevilla, som ligger i distriktet Isolotto - Legnaia och ungefär 19 minuter till fots från Triana-bron, har plats för upp till 5 gäster. Den här 116 m² stora lägenheten erbjuder också gästerna bekvämligheter som strykjärn med strykbräda och strykutrustning, samt diskmaskin för en trevligare vistelse.

Green- Apartments Las Setas erbjuder en dusch för ökad komfort. Det finns också badlakan och handdukar.

Självhushållsfaciliteterna inkluderar ett komplett kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp.

San Luis kyrka ligger ungefär 1 km bort, medan Las Setas De Sevilla ligger ganska nära lägenheten med 3 sovrum. Turisterna kan besöka Plaza de España cirka 10 minuter med bil från boendet. Gästerna kommer också att njuta av ett väldigt bra läge i närheten av Hospital los Venerables. Busshållplatsen Plaza Ponce de Leon är belägen 300 meter från lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Green- Apartments Las Setas Sevilla
Hispalis Santa Angela
Mobilpris

Hispalis Santa Angela

8.6
Fantastiskt 19 recensioner
35 m från boendet
USD 147 USD 132
per natt
Apartment In Las Setas, Sevilla
Mobilpris

Apartment In Las Setas, Sevilla

8.5
Fantastiskt 52 recensioner
46 m från boendet
Eva Recommends Casa Gerona
Mobilpris

Eva Recommends Casa Gerona

8.3
Väldigt bra 200 recensioner
101 m från boendet
USD 312 USD 281
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    1,4 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 22:00
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerESFCTU0000410370004299960000000000000000VUT/SE/096024,VFT/SE/09602
    Vanliga frågor
    • Hur stort är Green- Apartments Las Setas?
      Green- Apartments Las Setas har en total yta på 116 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    1,4 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Green- Apartments Las Setas Sevilla

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng